KONST / Litografier / Färglitografi 12983375
nr 1298 3375
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Interiör med man. Signerad, numrerad 3/90, daterad -71, oramat löst blad, Motivet: 39x57 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:14:38
14/12 14:18:21
700 kr
16/12 18:08:28
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren